NIE ZŁOMUJEMY SAMOCHODÓW!

Naszą ofertę kierujemy do osób, które pragną szybko sprzedać samochód za gotówkę.

Zajmujemy się skupem i sprzedażą samochodów używanych, od osób fizycznych oraz firm. Nasze ogromne doświadczenie w tej branży potwierdzają setki sprzedanych i kupionych samochodów rocznie. Zadowolenie klientów jest dla nas największą wartością – zarówno tych kupujących jak i sprzedających. Przez długi okres swej działalności wypracowaliśmy sprawdzone procedury zabezpieczające. Ograniczyliśmy formalności do minimum nie zapominając o bezpieczeństwie naszych klientów.
Skupujemy auta od 2001 do 2020 roku produkcji
W formularzu znajdującym się na tej stronie mogą Państwo przedstawić swoją ofertę sprzedaży samochodu. Proponujemy solidną wycenę oraz uczciwe warunki finansowe, tak aby każda ze stron była zadowolona.
Oferujemy najlepsze ceny na rynku skupu samochodów
Najważniejszymi cechami jakie określają jego wartość są przede wszystkim marka, model, rok produkcji, a także przebieg. W opisie prosimy umieścić jak najwięcej informacji, tak abyśmy mogli jak najdokładniej oszacować wartość auta. Kontaktujemy się z każdym klientem. Jesteśmy otwarci na negocjacje oraz rozmowy. W naszym skupie aut pracują fachowcy z dużym doświadczeniem i o wysokich kompetencjach, dlatego też nasz skup jest tak często odwiedzany przez klientów.

KUPIMY TWÓJ SAMOCHÓD JUŻ DZIŚ!

zadzwoń lub wyceń online