Skup aut to nie komis – nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które pragną szybko sprzedać swój samochód za gotówkę.

W obecnym czasie bardzo popularne stały się motoryzacyjne portale ogłoszeniowe takie jak allegro, otomoto, auto giełda i inne.

Każdy z nich wymaga poświecenia naszego czasu i pieniędzy. Zalogowania się, stworzenia konta, dodania oraz wykonania zdjęć, wysłania i cierpliwego czekania na oferty. Na sprzedaż samochodu możemy czekać, nawet przez kilka tygodni czy miesięcy. W tym czasie spada jego wartość, a my potrzebujemy gotówkę już teraz, od ręki.

Jeżdżenie samochodem z naklejoną informacją na szybie, że posiadamy auto do sprzedania to ciągłe telefony z pytaniem o samochód, które przerywają nam pracę, przeszkadzają nawet w godzinach wieczornych, a najczęściej nikt auta nie chce kupić.

Sprzedaż samochodu na giełdzie wiąże się ze stratą całej niedzieli oraz gotówki za wjazd na giełdę (50 PLN). Najczęściej propozycje zakupu naszego auta kończą się na żenujących ofertach handlarzy o 50% niższych niż wartość naszego auta. 99% właścicieli samochodów jadących na giełdę wraca swoim starym samochodem do domu. Ten pozostały jeden procent wraca do domu bez samochodu i bez pieniędzy. Powinniśmy pamiętać, że giełda samochodowa to idealne miejsce dla wszelkiego rodzaju oszustów i kieszonkowców. Dlatego najlepszym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest – Auto Skup.