OGRANICZAMY FORMALNOŚCI DO MINIMUM

Jesteśmy na rynku samochodowym roku 1998.

Przeczytaj co jest wymagane do sprzedaży samochodu
dowód rejestracyjny samochodu auta pojazdu

PŁACIMY GOTÓWKĄ "OD RĘKI"

Bezpiecznie i szybko, przy zachowaniu pełnego OC

gotówka auto

ZADZWOŃ - PO WSTĘPNĄ WYCENĘ

Kontakt z autoskup pod numerem: 501 808 202 lub wypełnij

Formularz zgłoszenia samochodu
skup aut kraków

KUPUJEMY SAMOCHODY OD ROCZNIKA 1998-2013

Także, nietypowe, zabytkowe oraz kolekcjonerskie.
Kupujemy tylko samochody zarejestrowane w Polsce.
Nie złomujemy samochodów. Nie sprzedajemy części.

autoskup kraków Skup samochodów aut kraków wieliczka

Wyślij nam podstawowe informacje o samochodzie

Zaproponujemy cenę, skontaktujemy się

Nie kupujemy aut do złomowania
samochód

Szybko

Bez zbędnych formalności.

Zawieramy umowę kupna-sprzedaży
i wypłacamy gotówkę.

Bezpiecznie

Otrzymują Państwo gotówkę natychmiast lub wpłacamy pieniądze na konto.

Nasze procedury gwarantują pełne bezpieczeństwo. transakcji

Na miejscu

Dojeżdżamy pod wskazany adres na terenie Krakowa, Wieliczki i okolic.

Działamy również na terenie całej Małopolski. Zadzwoń a umówimy się na wycenę Twojego pojazdu!

Najlepsze ceny

Oferujemy najlepsze ceny na rynku.


Rezygnujemy z OC pojazdu. Mogą Państwo odzyskać pieniądze z ubezpieczenia.


Jesteśmy firmą z 15-to letnim doświadczeniem

Jesteśmy firmą z 15-to letnim doświadczeniem z siedzibą w Krakowie oraz Wieliczce.

Zajmujemy się skupem i sprzedażą samochodów używanych, od osób fizycznych oraz firm. Nasze ogromne doświadczenie w tej branży potwierdzają setki sprzedanych i kupionych samochodów rocznie. Zadowolenie klientów jest dla nas największą wartością - zarówno tych kupujących jak i sprzedających. Przez długi okres swej działalności wypracowaliśmy sprawdzone procedury zabezpieczające. Ograniczyliśmy formalności do minimum nie zapominając o bezpieczeństwie naszych klientów. 

Obszar naszej działalności to Małopolska, Kraków, Wieliczka oraz okolice. Jesteśmy zawsze otwarci na nowe propozycje.


 • Skup samochodów od osób prywatnych oraz firm posiadających auta firmowe i poleasingowe.

 • Kupujemy samochody osobowe i dostawcze, także nietypowe o dużej pojemności silnika.

 • Wyceniamy pojazdy, płacimy gotówką.

 • Kupujemy samochody od roku prod. 2000.


Wybierz nasz skup aut kraków

Skup aut to nie komis - Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które pragną szybko sprzedać samochód za gotówkę.


W obecnym czasie bardzo popularne stały się motoryzacyjne portale ogłoszeniowe takie jak allegro, otomoto, auto giełda i inne.

Każdy z nich wymaga poświecenia naszego czasu i pieniędzy. Zalogowania się, stworzenia konta, dodania oraz wykonania zdjęć, wysłania i cierpliwego czekania na oferty. Na sprzedaż samochodu możemy czekać, nawet przez kilka tygodni czy miesięcy. W tym czasie spada jego wartość, a my potrzebujemy gotówkę już teraz, od ręki.

Jeżdżenie samochodem z naklejoną informacją na szybie, że posiadamy auto do sprzedania to ciągłe telefony z pytaniem o samochód, które przerywają nam pracę, przeszkadzają nawet w godzinach wieczornych, a najczęściej nikt auta nie chce kupić.


Sprzedaż samochodu na giełdzie wiąże się ze stratą całej niedzieli oraz gotówki za wjazd na giełdę (50 PLN). Najczęściej propozycje zakupu naszego auta kończą się na żenujących ofertach handlarzy o 50% niższych niż wartość naszego auta. 99% właścicieli samochodów jadących na giełdę wraca swoim starym samochodem do domu. Ten pozostały jeden procent wraca do domu bez samochodu i bez pieniędzy. Powinniśmy pamiętać, że giełda samochodowa to idealne miejsce dla wszelkiego rodzaju oszustów i kieszonkowców. Dlatego najlepszym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest - Auto Skup

Nasz skup aut kraków nie jest komisem. My oferujemy coś zupełnie innego - bardzo szybką wycenę i szybką transakcję, z gotówką za skup auta od razu.

Mogą państwo skorzystać z prostego formularza na naszej stronie w którym można zasugerować swoją cenę, podać adres w Krakowie i całej Małopolsce. Do pomocy w wycenie auta proszę wysłać zdjęcia swojego samochodu osobowego, sportowego coupe czy rodzinnego vana. Pozwoli nam to określić stan techniczny samochodu i jego wartość. Nasz auto skup odbiera auta osobiście, przygotowujemy dokumenty, kompletujemy i załatwiamy formalności.

Tak więc korzystając z usług auto skupu, do minimum redukujemy koszty sprzedaży prywatnego pojazdu czy też pojazdu z firmy w której był zarejestrowany. Ponadto jesteśmy w stanie kupić samochody bez aktualnego przeglądu technicznego, uszkodzone. Możemy uzgodnić szczegółowe warunki transakcji i całej sprzedaży floty, samochodu, pojazdu, auta.

Na życzenie klienta rezygnujemy z Ubezpieczenia OC, w dniu sprzedaży pojazdu. Tak więc jeśli auto sprzedam dzisiaj, a ubezpieczenie auta jest opłacone do końca roku, to otrzymam zwrot niewykorzystanego OC z firmy ubezpieczeniowej. Jeżeli potrzebują państwo więcej informacji o ubezpieczeniach, to polecamy nasz artykuł o auto ubezpieczeniach "Ubezpieczenia - wszystko co powinieneś wiedzieć gdy oddajesz samochód do autoskupu".

Sama transakcja odbywa się u Państwa lub w biurze naszego salonu. Wypłacamy gotówkę w wysokości ustalonej przy wcześniejszej wycenie pojazdu. Oczywiście na życzenie klienta możemy przelać pieniądze na konto lub w państwa obecności dokonać wpłaty w banku.

Obszar naszej działalności "Skup samochodów Małopolska" jest ograniczony do terenu Małopolski. Dojeżdżamy pod wskazany przez klienta adres. Do tej pory najwięcej transakcji zawarliśmy w następujących miastach: Kraków, Wieliczka, Niepołomice, Bochnia, Brzesko, Gdów, Skawina, Dobczyce, Myślenice, Wadowice, Krzeszowice, Sucha Beskidzka. • Sprzedaż samochodu a ubezpieczenie OC
  Sprzedaż samochodu a ubezpieczenie OC
 • Rodzaje silników diesla
  Rodzaje silników diesla
 • Jak rozpoznać samochód po powodzi?
  Jak rozpoznać samochód po powodzi?
 • Dobór instalacji LPG
  Dobór instalacji LPG
 • Rodzaje instalacji LPG
  Rodzaje instalacji LPG
 • Skup samochodów Małopolska.
  Skup samochodów Małopolska.
Kontakt:

ul. Aleksandry 23
Kraków

(+48) 501-808-202

Wykonanie:

Mobilny Kameleon

Copyright © 2014
Mobilny Kameleon

>Skup samochodów Kraków, Skup Samochodów małopolskie. Skup Aut Kraków to Szybka wycena na podstawie dostarczonych informacji. Skup samochodów - wany , osobowe, sportowe , coupe. Skup samochodów kraków dostawczych, Skup aut kraków samochodów - całe floty Kraków prywatne w małopolskim regionie. Skup aut bez ograniczeń co do marki, Skup aut rozbitych, Skup aut uszkodzonych, Skup aut spalonych, Skup aut powypadkowych, autoSkup samochodów - Kraków i woj Malopolskie.

Back to top